Harley Davidson

04. 06. 2020
"Darujeme vám 20l dezinfkece a roušky, dovezou vám to motorkáří," zaznělo v telefonu
A opravdu
Dne 2.6. 2020 členové HARLEY DAVIDSON BRNO vjeli do areálu domova na nablýskaných mašinách.
Samotný vjezd byl impozantním zážitkem a jaké bylo překvapení, když z jedné helmy vykoukla dívčí tvář naší paní primátorky. To bylo překvapení.
Po předání darů, to pravé teprve  začalo...............
 
Věk, ani zdravotní omezení, nebylo důvodem si nezkusit jízdu na harley. Chlapi z nablýskaných strojů se změnili ve zkušené pečovatele, kteří s úsměvem vysadili na motorku každého, kdo chtěl, a že jsme si to užívali všichni, včetně zaměstnanců, dokládají fotografie.
Děkujeme klukům, kteří ve svém volném čase přijeli za námi a udělali radost nejen obyvatelům domova, ale také zaměstnancům. Tato akce byla pro ně velkým poděkováním a zárověň terapiií, protoře doba nouzového stavu na celý tým kladla velké nároky a podařilo se nám vše zvládnout. Kluci díky, netušíte jako radost jste nám dovezli a co odpoledne strávené na vašich motorkách umí udělat. Nabízí se otázka, když máme canisterapie, apod., co tak začít s harleyterapii??

Zvláštní dík patří obyvatelům této lokality, kteří dbají o naši bezpečnost a zavolali policii. Kluky, kteří nám přišli udělat radost to stálo pokutu, že neměli helmy. když nás vozili kolem areálu.
top